Domain ve Hosting

Domain ve Hosting

Domain ve Hosting

Alan adı tescil, transfer ve yenileme ve web barındırma hizmetlerini sunuyoruz.

.com, .net, .org, .info, .biz, .name, .com.tr .net.tr .org.tr .gen.tr …vs gibi daha onlarca alan adı uzantısı için destek veriyoruz. Alan adı (domain) hakkında teknik bilgi edinmek istiyorsanız tıklayınız.

Yüksek performanslı, erişebilir/ulaşılabilirliği hızlı, kesintisiz %99.99 up time, kaliteli, güvenli bir web barındırma (hosting) hizmeti için gerektiğinde size özel profesyonelce donatılmış, tamamen kendimizin kurup yönettiğimiz FreeBSD yada Linux sunucularımızda hosting hizmeti sunuyoruz. Sunucularımızın lokasyonları, ihtiyaca göre değişen dünyanın çok çeşitli ülkelerinde bulunmaktadır.

Sunucularımız karmaşık bir web sitesi için gerekli olabilecek MySQL, PostgreSQL, Redis, MongoDB gibi veritabanı desteği ve uygulama geliştirme platformları olan PHP, Python, Ruby on Rails gibi platformları desteklemektedir.

Windows işletim sistemli sunucularımız yoktur. Sadece FreeBSD ve Linux işletim sistemli sunucularımızla hizmet vermekteyiz.

Alan adı (domain) ve hosting konusunda bilgi edinmiş ve kendi adınıza bir domain tescil /transfer ettirmek ve/veya web siteniz ve email hesaplarınızı yönetmek istediğiniz bir hosting hizmeti almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ne Arıyorsun ?

Bir iş fikrin mi var ? Yoksa bir internet projesine mi ihtiyacın var ?