UI ve UX Web Tasarım

UI ve UX Web Tasarım

UI ve UX Web Tasarım

En son teknikleri kullanarak tasarlıyor ve bu tasarımları da duyarlı, basit, hızlı ve efektif hale getiriyoruz.

Web sitenizin tasarımı, sanal dünyadaki görünen vitrininizdir. Web sitesi tasarımı, logo, grafik, menü, form, buton, link, metin, resim ve fotoğraf gibi daha bir çok objenin estetik bir biçimde web sitesine yerleştirilmiş halidir. Kullanılan renkler, objelerin yerleşimi, yazı fontları ve site navigasyonu da sitenin tasarımını, dizaynını ilgilendirir. Web sitenizi yada talep ettiğiniz kullanıcı arayüzlerini hazırlarken de takip ettiğimiz en son ve en faydalı gördüğümüz teknikleri kullanarak kodluyoruz. Sonrasında yine bu arayüzlerin farklı platform ve çözünürlükteki cihazlarla uyumu için daha duyarlı, en basit ve kolay, daha hızlı ve daha efektif olması için kafa yoruyor, gereken tüm teknik/teknolojileri de kullanarak son kullanıcının kullanımına sunuyoruz.

Sizler için hazırladığımız web siteleri yeni Türk Ticaret Kanununa uyumlu bir şekilde kodlanarak tasarlanmaktadır. Yeni Türk Ticaret Kanununa tam uygun yönetim panelli, güncellenebilir web sitesi için tüm yazılım, tasarım, danışmanlık ve destek hizmetlerini veriyoruz.

Arama motorlarında sektörünüzle ilgili kelimeler (keyword) ile arama yapıldığında yeterli olan ön sıralar da çıkmıyorsanız şu ana kadar yaptığınız bütün web sitesi çalışmalarınız maalesef internet ortamında ki dijital bir çöplükten başka birşey değildir. Eğer sizin faaliyet alanınız yada tanıtımını yaptığınız ürünlerle ilgili web sayfanızın üzerinden sizinle hiç iletişim kuran yada talepte bulunan olmuyor ise nerede yanlış yaptığınızı alanında ki bir uzmandan danışmanlık hizmeti alarak bu durumun nedenleri mutlaka araştırılmalı ve gerekirse web sitenizin arama motor optimizasyonlarını (SEO) yaptırmalısınız.

Peki bu durumda ;

- İnternette hala bir yerinizin yok mu ?

Eğer var ise ;

- Mevcut sitenizin sizi yeteri kadar iyi tanıtamadığını mı düşünüyorsunuz ?
- Mevut sitenizde estetik kaygılarınız mı var ?
- Yeterli kitlelere ulaşamıyor musunuz ?
- Teknik sıkıntılar mı çekiyorsunuz ?
- Yaptığınız işte internetin ticari ve tanıtım gücünden hala yararlanamadığınız için şikayet mi ediyorsunuz ?

Bir UI (User Interface - Kullanıcı Arayüz Tasarımı) yada UX (User Experience - Kullanıcı Deneyimi) konusunda bir talebiniz olursa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ne Arıyorsun ?

Bir iş fikrin mi var ? Yoksa bir internet projesine mi ihtiyacın var ?